22 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

▲ Трансмісійне масло MOBIL

Трансмісійні мастила марки Mobil використовуються як для автомобільного вантажного транспорту, так і для різного промислового устаткування, наприклад, у зубчастих передачах і редукторах. Застосування рідин для трансмісій дозволяє забезпечити плавне перемикання передач і довгий час зберігати основні робочі характеристики трансмісії.

Рідини для трансмісій Mobil застосовуються для різного транспорту як з автоматом, так і механікою, а також для спеціальної техніки і в вузлах тертя трансмісій. Також масло застосовується в головних передачах редукторів, в тому числі і гіпоїдних. Таким чином, мастило використовується в агрегатах, де крутний момент передається зубчастим колесам. Крім того, трансмісійні масла застосовуються в автомобілях з підсилювачем рульового управління, а також різних гідравлічних системах.

Мастила Mobil можуть використовуватися в широкому діапазоні температур, так як володіють високими термоустойчивыми характеристиками. Присадки, що входять до складу масел забезпечують необхідну плинність при низьких температурах, дають можливість використання при значних навантаженнях.

❗❗❗В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ТІЛЬКИ ОРИГІНАЛЬНІ МАСЛА ДЛЯ ВАШОГО АВТО,в цьому ви зможете переконатися самі❗❗❗(Здійснюємо доставку поштою по всій Україні,а також актуальний самовивіз р. в Харкові з нашого магазину).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner